Nowa zapora Netgeara

Netgear zaprezentował zaporę sieciową Netgear ProSafe Dual WAN Gigabit SSL VPN Firewall (FVS336G) zapewniającą bezpieczeństwo sieci oraz dostęp do Internetu.

Nowy model przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługuje do 25 tuneli IPsec i 10 tuneli SSL VPN, oferując bezpieczne połączenia dwustronne, zdalny dostęp lub funkcje telepracy, nie wymagając oprogramowania klienckiego VPN.

ProSafe Dual WAN Gigabit SSL VPN Firewall (FVS336G) wyposażono w zintegrowany, czteroportowy przełącznik 1/10/1000 Mb/s umożliwiający szybką pracę sieci i zarządzanie przez SNMP. Urządzenie zawiera również dwa porty Gigabit WAN obsługujące podwójne połączenia szerokopasmowe z funkcją równoważenia obciążenia i przejmowania ruchu w przypadku awarii, co zwiększa przepustowość i niezawodność firmowego połączenia z Internetem. Obsługa tuneli VPN IPsec i SSL zapewnia zdalny dostęp bez oprogramowania klienckiego, za pośrednictwem bezpiecznego połączenia przez przeglądarkę.

ProSafe Dual WAN Gigabit SSL VPN Firewall jest w pełni funkcjonalną zaporą z licznymi zabezpieczeniami: ochroną przed atakami DoS, pełną inspekcją pakietów (SPI), filtrowaniem słów kluczowych w URL, logowaniem, raportowaniem i ostrzeżeniami w czasie rzeczywistym.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 48976 )

Array ( [docId] => 48976 )