Wyłączanie autoukrywania pasków narzędzi w Internet Explorerze Internet

Jeśli korzystasz z trybu pełnoekranowego w Internet Explorerze, paski menu, adresu i inne są automatycznie ukrywane i wyświetlane tylko po zbliżeniu kursora do górnej krawędzi okna. Jeżeli utrudnia Ci to pracę z programem, możesz wyłączyć autoukrywanie pasków narzędzi.
Automatyczne kopiowanie do schowka ze stron WWW

Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem, wielokrotne wykonywanie nawet najprostszych czynności, jak kopiowanie i wklejanie tekstu, może stać się uciążliwe i czasochłonne. Wszystkim niecierpliwym, dla których operacja zaznaczania, kopiowania, a następnie wklejania tekstu ze stron wyświetlanych w przeglądarce trwa stanowczo za długo przedstawiamy rozszerzenie dla przeglądarki Firefox - AutoCopy.

Wyłączanie autoukrywania pasków narzędzi w Internet Explorerze

Jeśli korzystasz z trybu pełnoekranowego w Internet Explorerze, paski menu, adresu i inne są automatycznie ukrywane i wyświetlane tylko po zbliżeniu kursora do górnej krawędzi okna. Jeżeli utrudnia Ci to pracę z programem, możesz wyłączyć autoukrywanie pasków narzędzi.
Aby wyłączyć autoukrywanie pasków narzędzi:
 1. Po włączeniu trybu pełnoekranowego przenieś kursor maksymalnie do górnej krawędzi programu i kliknij prawym przyciskiem myszy.
 2. W menu, które Ci się ukaże odznacz Autoukrywanie.

Rys. Wyłączanie autoukrywania pasków narzędzi w trybie pełnoekranowym

Liczba odsłon: 7915

KOMENTARZE

Komentuj

*
*
*
 

Zobacz także

Porady o zbliżonej tematyce

Wyłączanie obsługi kontrolek ActiveX w Internet Explorer 6
Twórcy wirusów i trojanów potrafią tak przygotować stronę WWW, że szkodliwe oprogramowanie załaduje się samo do komputerów odwiedzających ją osób. Wystarczy jednak wyłączenie niektórych funkcji przeglądarki, aby być bezpiecznym.
Wykrywanie błędów za pomocą polecenia PING
Polecenie PING zostało nazwane przez analogię do piłeczki pingpongowej – wysyła pakiet danych do wybranego komputera i czeka na odpowiedź. Umożliwia to szybkie sprawdzenie, czy jest połączenie sieciowe.
Autoodpowiedź w Outlook Express
Program pocztowy może automatycznie odpowiadać na wiadomości od wybranych osób. Możesz tak zrobić w wypadku natręta zaśmiecającego Twoją skrzynkę lub wysyłać w ten sposób potwierdzenia, że dostałaś daną wiadomość.
Własny serwer WWW w Windows XP - instalacja oprogramowania IIS
System Windows XP ma wbudowany serwer o nazwie Internetowe usługi informacyjne (ang. Internet Information Services). Umożliwia on uruchomienie w komputerze serwera WWW lub FTP obsługującego jednocześnie do dziesięciu połączeń TCP.
Konfiguracja grup dyskusyjnych w programie Outlook Express
Grupy dyskusyjne to nieprzebrana skarbnica wiedzy i miejsce, gdzie można poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Aby korzystać z grup dyskusyjnych, wystarczy odpowiednio skonfigurować program pocztowy.

Książki

 • Bezpieczne korzystanie z internetu

  Każdy komputer podłączony do internetu jest narażony na ataki wirusów, trojanów i inne zagrożenia. Jednak celem...»

 • Windows 7 od podszewki

  Jeżeli zastanawiasz się, czy warto zainstalować Windows 7, w tej książce znajdziesz argumenty przekonujące, że powinieneś dokonać migracji na ten...»

 • 35 najlepszych narzędzi i makr

  Gotowe narzędzia do Excela ułatwią codzienną pracę i będą Ci służyć latami!Excel oferuje setki przydatnych poleceń oraz funkcji, z których na...»