Jak dostosować Windows 10 do swoich potrzeb

Kategoria: Windows 10
Data: 2017-09-06 r.
Ocena:

Standardowe ustawienia Windows 10 nie zawsze są dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Jednak nawet najprostsze zmiany pozwalają znacznie zwiększyć komfort użytkowania. Z pomocą naszego e-booka poświęconemu personalizacji systemu, dowiesz się m.in.: Jak wyłączyć zbędne dźwięki w Windows 10, Jak zmienić wygląd pulpitu, Jak uzyskać błyskawiczny dostęp do wszystkich programów i aplikacji w menu start Jak (...)

Windows 10

Najczęściej zadawane pytania i praktyczne odpowiedzi
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-06-13 r.
Ocena:

Dobrze jest uczyć się na cudzych błędach i doświadczeniach. Dzięki naszemu e-bookowi „Windows 10 - najczęściej zadawane pytania i praktyczne odpowiedzi” poznasz najlepsze rozwiązania na realne i najczęściej występujące problemy z Windowsem 10 takie jak: Jak wyłączyć udostępnianie aktualizacji Windows 10? Jak na pasku Start umieścić skróty do często otwieranych plików? Jak włączyć (...)

Generalny przegląd komputera: Kontrola 4

Usuń dane śmieciowe z Windows 10
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-04-19 r.
Ocena:

Im więcej pracujemy z Windows 10, tym więcej pozostaje na nim śladów i śmieciowych danych. Skutkiem tego rosną nam zagrożenia: tracimy miejsce na dysku, spada tempo pracy zwiększa się podatność na usterki. Co najmniej raz do roku należy zrobić z tym porządek. Z tym ebookiem zajmie Ci to tylko kilka minut. (...)

Generalny przegląd komputera: Kontrola 3

Sprawdź, czy wszystkie elementy systemu działają
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-04-19 r.
Ocena:

Zwykle nie zauważamy istnienia poszczególnych elementów w komputerze. Stanowią one jednolitą całość. Dopiero gdy nie działają prawidłowo, zostają zauważone. Aby to tego nie doszło, należy regularnie sprawdzać ich pracę. Z pomocą naszego e-booka przeprowadzisz gruntowny przegląd swojego komputera, dzięki czemu będzie działał szybciej, a Twoje dane będą bezpieczniejsze. Z tej części dowiesz (...)

Generalny przegląd komputera: Kontrola 2

Jak gruntownie przebadać swój system Windows 10
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-04-19 r.
Ocena:

Korzystasz z Windowsa 10? Komputer zaczął wolniej działać? A może chcesz się upewnić, czy wystarczająco dobrze chronisz się przed atakami na Twój komputer? Z pomocą naszego e-booka przeprowadzisz gruntowny przegląd swojego komputera, dzięki czemu będzie działał szybciej, a Twoje dane będą bezpieczniejsze.  Z tej części dowiesz się jak gruntownie przebadać swój system (...)

Generalny przegląd komputera: Kontrola 1

Czy Twój Windows 10 jest dobrze chroniony
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-04-19 r.
Ocena:

Korzystasz z Windowsa 10? Komputer zaczął wolniej działać? A może chcesz się upewnić, czy wystarczająco dobrze chronisz się przed atakami na Twój komputer? Z pomocą naszego e-booka przeprowadzisz gruntowny przegląd swojego komputera, dzięki czemu będzie działał szybciej, a Twoje dane będą bezpieczniejsze.  Z tej części dowiesz się jak sprawdzić, czy Twój komputer (...)

5 praktycznych porad, jak sprawnie zmienić system na Windows 10

Kategoria: Windows 10
Data: 2017-02-28 r.
Ocena:

Windows 10 jest ostatnim systemem operacyjnym Microsoft’u. Firma zapowiedziała, że w przyszłości będzie wydawać tylko jego aktualizacje. To oznacza, że siłą rzeczy stał się obowiązującym standardem, a korzystanie z niego stanie się koniecznością. Zmień swój stary system zanim stanie się reliktem! W prosty i szybki sposób naucz się jak efektywnie korzystać (...)


Polecamy