Jak dostosować Windows 10 do swoich potrzeb

Kategoria: Windows 10
Data: 2017-09-06 r.
Ocena:

Standardowe ustawienia Windows 10 nie zawsze są dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Jednak nawet najprostsze zmiany pozwalają znacznie zwiększyć komfort użytkowania. Z pomocą naszego e-booka poświęconemu personalizacji systemu, dowiesz się m.in.: Jak wyłączyć zbędne dźwięki w Windows 10, Jak zmienić wygląd pulpitu, Jak uzyskać błyskawiczny dostęp do wszystkich programów i aplikacji w menu start Jak (...)

Windows 10

Najczęściej zadawane pytania i praktyczne odpowiedzi
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-06-13 r.
Ocena:

Dobrze jest uczyć się na cudzych błędach i doświadczeniach. Dzięki naszemu e-bookowi „Windows 10 - najczęściej zadawane pytania i praktyczne odpowiedzi” poznasz najlepsze rozwiązania na realne i najczęściej występujące problemy z Windowsem 10 takie jak: Jak wyłączyć udostępnianie aktualizacji Windows 10? Jak na pasku Start umieścić skróty do często otwieranych plików? Jak włączyć (...)

Sposób na sortowanie danych dla zaawansowanych

Kategoria: Excel
Data: 2017-05-29 r.
Ocena:

Listy danych, które otrzymujemy od współpracowników, najczęściej są nieuporządkowane i praca z nimi jest utrudniona. Wartości tekstowe chcesz ułożyć w kolejności alfabetycznej, liczby od najmniejszej do największej, a daty od najpóźniejszej do najwcześniejszej. Ręczne uporządkowanie nawet niewielkiego zestawu danych zajmie sporo czasu. Co jeśli pozycji jest kilkaset lub kilka tysięcy? (...)

Jak zaprezentować strukturę sprzedaży na wykresie bąbelkowym

Kategoria: Excel
Data: 2017-05-29 r.
Ocena:

Szukasz sposobu na ułatwienie analizy sprzedaży produktów? Dowiedz się jak wykorzystać wykres bąbelkowy przy analizie takich wskaźników jak: wielkość sprzedaży, marża osiągniętej na danym indeksie, liczba punktów, do których towar jest dostarczany (...)

Jak ciekawie przedstawić odchylenie planu sprzedaży

Kategoria: Excel
Data: 2017-05-29 r.
Ocena:

  Twoje raporty sprzedaży są nieczytelne? W tym ebooku pokażemy, jak z pomocą wykresu flying bridges pokazać odchylenia od planu sprzedaży w podziale na produkty. Dowiedz się jak: Przygotować dane do wykresu Sprawnie wstawić wykres kolumnowy Przekształcić wykres kolumnowy w wykres flying bridges (...)

Jak zaplanować czas przy pomocy formatowania warunkowego

Kategoria: Excel
Data: 2017-05-29 r.
Ocena:

Przy jakimkolwiek planowaniu czasu za pomocą Excela bardzo przydatne jest odznaczanie w arkuszu zaplanowanych godzin. Weźmy np. rozładunek towarów. W jednej kolumnie mamy wpisany czas (odstępy co 10 minut), a w kolejnej – liczbę paczek do rozładowania. W zależności od liczby paczek chcesz zarezerwować odpowiednią ilość czasu. W tym artykule pokażemy, jak (...)

Jak sprawniej analizować koszty z użyciem funkcji SZUKAJ WYNIKU?

Kategoria: Excel
Data: 2017-05-29 r.
Ocena:

Szukaj wyniku jest przydatnym narzędziem, jeżeli szukamy w modelu określonej wartości komórki przez zmienianie wartości innej komórki w tym modelu. Umiejętność stosowania tego rozwiązania pozwoli na dużą oszczędność czasu i szybkie znalezienie poszukiwanego rozwiązania. (...)

Wyszukiwanie danych z użyciem funkcji WYSZUKAJ.PIONOWO

Kategoria: Excel
Data: 2017-05-29 r.
Ocena:

Często dane importowane z różnych systemów finansowo-księgowych są niezrozumiałe dla użytkownika, np. nie zawierają dodatkowych, opisowych informacji. Z tego ebooka dowiesz się: jak sprawnie poruszać się w obszernych bazach danych jak sprawić, żeby Twoje raporty były bardziej czytelne i zrozumiałe.   (...)

Sposób na rozróżnianie formy grzecznościowej z uwzględnieniem wyjątków

Kategoria: Excel
Data: 2017-05-29 r.
Ocena:

Poznaj rozwiązanie, dzięki któremu przypisywanie formy grzecznościowej w pliku z danymi personalnymi będzie prostsze niż kiedykolwiek. Dowiedz się jak to osiągnąć z pomocą: Tabeli z danymi personalnymi Formuły ustalającej formę grzecznościową (...)

Jak dobrze wyróżnić poziom realizacji budżetu

Kategoria: Excel
Data: 2017-05-26 r.
Ocena:

Tworzysz dużo raportów w Excelu? Jeżeli szukasz bardziej przejrzystego sposobu dla prezentacji wyników niż standardowe wskaźniki liczbowe i wykresy – koniecznie zapoznaj się z tym ebookiem i dowiedz się jak w niestandardowy sposób przedstawić realizację planu sprzedaży. (...)


Polecamy