Kontrola dostępu do ważnych funkcji Windows

Niektórzy użytkownicy nie powinni mieć dostępu do wszystkich zasobów komputera, np. od najważniejszych ustawień. Żeby wprowadzić restrykcje, nie musisz być doświadczonym administratorem. Wystarczy pomoc odpowiedniego programu.

Access Manager umożliwia zablokowanie dostępu do ważnych funkcji w systemie Windows, np. Panelu sterowania, menu Start, ustawień sieci, paska zadań, pulpitu i innych. Program powstał z myślą o administratorach, którzy mogą w ten sposób zabezpieczyć komputer przed ingerencją użytkownika, szczególnie takiego, który mógłby coś niechcący zepsuć. Jednakże, aplikacja może przydać się również do zabezpieczenia domowego komputera, szczególnie gdy korzysta z niego wiele osób.

Z wykorzystaniem Access Managera można w prosty sposób uniemożliwić niektórym użytkownikom modyfikacje ustawień komputera. Dzięki temu programowi możesz mieć pewność, że wszystkie zaprogramowane ustawienia nie zostaną przez przypadek usunięte lub zmienione. Program jest rozbudowany, potrafi przechowywać też wrażliwe dane, jak hasła czy dostęp do kont bankowych lub PIN kart płatniczych. Jest darmowy do użytku niekomercyjnego.

 


Rys. Access Manager daje pewność, że wszystkie zaprogramowane ustawienia nie zostaną przez przypadek usunięte lub zmienione

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 48216 )

Array ( [docId] => 48216 )