Generalny przegląd komputera: Kontrola 4

Usuń dane śmieciowe z Windows 10
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-04-19 r.
Ocena:

Im więcej pracujemy z Windows 10, tym więcej pozostaje na nim śladów i śmieciowych danych. Skutkiem tego rosną nam zagrożenia: tracimy miejsce na dysku, spada tempo pracy zwiększa się podatność na usterki. Co najmniej raz do roku należy zrobić z tym porządek. Z tym ebookiem zajmie Ci to tylko kilka minut. (...)

Generalny przegląd komputera: Kontrola 3

Sprawdź, czy wszystkie elementy systemu działają
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-04-19 r.
Ocena:

Zwykle nie zauważamy istnienia poszczególnych elementów w komputerze. Stanowią one jednolitą całość. Dopiero gdy nie działają prawidłowo, zostają zauważone. Aby to tego nie doszło, należy regularnie sprawdzać ich pracę. Z pomocą naszego e-booka przeprowadzisz gruntowny przegląd swojego komputera, dzięki czemu będzie działał szybciej, a Twoje dane będą bezpieczniejsze. Z tej części dowiesz (...)

Generalny przegląd komputera: Kontrola 2

Jak gruntownie przebadać swój system Windows 10
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-04-19 r.
Ocena:

Korzystasz z Windowsa 10? Komputer zaczął wolniej działać? A może chcesz się upewnić, czy wystarczająco dobrze chronisz się przed atakami na Twój komputer? Z pomocą naszego e-booka przeprowadzisz gruntowny przegląd swojego komputera, dzięki czemu będzie działał szybciej, a Twoje dane będą bezpieczniejsze.  Z tej części dowiesz się jak gruntownie przebadać swój system (...)

Generalny przegląd komputera: Kontrola 1

Czy Twój Windows 10 jest dobrze chroniony
Kategoria: Windows 10
Data: 2017-04-19 r.
Ocena:

Korzystasz z Windowsa 10? Komputer zaczął wolniej działać? A może chcesz się upewnić, czy wystarczająco dobrze chronisz się przed atakami na Twój komputer? Z pomocą naszego e-booka przeprowadzisz gruntowny przegląd swojego komputera, dzięki czemu będzie działał szybciej, a Twoje dane będą bezpieczniejsze.  Z tej części dowiesz się jak sprawdzić, czy Twój komputer (...)

5 praktycznych porad, jak sprawnie zmienić system na Windows 10

Kategoria: Windows 10
Data: 2017-02-28 r.
Ocena:

Windows 10 jest ostatnim systemem operacyjnym Microsoft’u. Firma zapowiedziała, że w przyszłości będzie wydawać tylko jego aktualizacje. To oznacza, że siłą rzeczy stał się obowiązującym standardem, a korzystanie z niego stanie się koniecznością. Zmień swój stary system zanim stanie się reliktem! W prosty i szybki sposób naucz się jak efektywnie korzystać (...)

Telefonowanie przez Internet - Skype

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Skype to program działający jak internetowy telefon. Jednak w porównaniu z tradycyjnym telefonem Skype oferuje więcej sposobów kontaktu ze znajomymi, a koszty rozmów są dużo niższe. Z wykorzystaniem programu można bezpłatnie rozmawiać, prowadzić wideokonferencje czy komunikować się w trybie tekstowym. Co więcej, po wykupieniu pakietu minut zadzwonisz na telefon stacjonarny (...)

VoIP, czyli niższe rachunki za telefon

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Coraz częściej słyszy się o możliwości wykonywania tańszych rozmów telefonicznych przez Internet. Telefonia internetowa nie jest już żadną nowością, jednak wielu użytkowników komputerów ciągle mało o niej wie. Tymczasem korzystanie z tej technologii pozwoli Ci znacząco obniżyć rachunki za telefon. Dlatego zdecydowaliśmy się pokazać, jak możesz stać się użytkownikiem internetowego (...)

XML w PHP – zastosowania

Kategoria: Zastosowania PHP
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Bardzo się chyba nie pomylę, jeżeli napiszę, że większość z nas miała do czynienia z dokumentami XML lub chociażby słyszała terminy „dokument XML”, „język XML” lub tym podobne. Extensible Markup Language (XML) to sposób na opisywanie struktury danych. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim bardzo prostej, rozszerzalnej składni. Stosując XML, nie (...)

Walidacja PHP + JavaScript

Kategoria: Zastosowania PHP
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak brzemienne w skutkach może okazać się wysłanie do bazy danych informacji podanych przez klienta bez wcześniejszego sprawdzenia ich poprawności. Pod pojęciem poprawności rozumieć należy nie tylko kwestie formatowania, sprawdzania pustych pól formularza czy choćby upewnienia się, czy adres e-mail podany przez klienta posiada znak (...)

Mechanizm obsługi sesji i cookies

Kategoria: Zastosowania PHP
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Atrakcyjna strona internetowa to nie tylko piękna szata graficzna. To strona, potrafiąca dostosować się sama do preferencji użytkownika, który ją odwiedza. Czy to zadanie jest wykonalne? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: oczywiście. Dzięki kontroli sesji i cookies możesz zwiększyć atrakcyjność swojej strony, gromadzić informacje o odwiedzających Twoją stronę internautach, (...)


Polecamy