Szybkie ukrywanie okien programów

Chyba każdy użytkownik znalazł się kiedyś w sytuacji, w której nie chciał, żeby ktoś zobaczył, co robi na ekranie. Wtedy bardzo przydatna jest umiejętność szybkiego ukrywania okien programów. Warto sobie w tym pomóc, korzystając z odpowiedniego narzędzia.

Za pomocą aplikacji SmokeScreenszybko pozbędziesz się widocznych na ekranie okien programów. Narzędzie działa bardzo podobnie do funkcji Pokaż pulpit, jednak jest od niej łatwiejsza w obsłudze.

SmokeScreen może uruchamiać się wraz z systemem, swoją ikonę umieszcza w zasobniku systemowym. Kiedy zbliżysz kursor myszy do lewej krawędzi okna wszystkie uruchomione aplikacje zminimalizują się. Jest to domyślne ustawienie – w opcjach programu dostępne są inne akcje ukrywające okna, np. kliknięcie rolką myszy. Ponadto, po wykonaniu odpowiedniej akcji (zbliżenie kursora do krawędzi, naciśnięcie przycisku myszy), zamiast minimalizacji okien możliwe jest wyświetlenie dowolnie przychwyconego wcześniej obrazu (np. zdjęcia). Jeśli pragniesz zachować jeszcze większą prywatność żądaj, wprowadzenia hasła.

 


Rys. SmokeScreen w oka mgnieniu ukryje aktywne okna

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 48054 )

Array ( [docId] => 48054 )