Sprawdź przez Internet program telewizyjny, za darmo!

Zastanawiasz się, co ciekawego grają dzisiaj wieczorem w telewizji, ale nie chcesz iść już do kiosku po gazetę z programem? Nie ma problemu, wystarczy włączyć komputer i zajrzeć do Internetu.
W Internecie znajdziesz wiele serwisów z programem telewizyjnym. Jednym z wartych polecenia jest telemagazyn.pl, w którym znajdziesz program 330 stacji telewizyjnych, w tym ponad 150 polskich. Aby z niego skorzystać, po prostu odwiedź stronę www.telemagazyn.pl.
Jeśli chcesz sprawdzić program telewizyjny na wybrany dzień, to rozwiń boks z napisem Dzisiaj i wybierz interesującą Cię datę. W Telemagazynie znajdziesz ramówkę na kilkanaście dni do przodu. Można sprawdzić również program na dzień poprzedni.
Aby szybko skoczyć do wybranej pory dnia, wybierz jeden z przycisków: rano (godz. 6:00), południe (15:00) i wieczór (20:00). Można wyświetlić również program na cały dzień lub wrócić do pokazywania bieżącej ramówki.
Program telewizyjny można w łatwy sposób przewijać do tyłu (wcześniejsze godziny) lub do przodu (kolejne godziny). Aby to zrobić, skorzystaj ze strzałek góra/dół. Są one dostępne w lewym górnym rogu lub w lewym dolnym rogu serwisu.
 
W podstawowym układzie programu telewizyjnego strzałki lewo-prawo służą do przewijania kolejnych stacji. Aby wyświetlić kolejną stronę stacji kliknij strzałkę w prawo. Aby wrócić do poprzedniej strony, kliknij strzałkę w lewo.
Rys. 1. W Internecie łatwo sprawdzisz program telewizyjny wszystkich stacji

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 50093 )

Array ( [docId] => 50093 )