Za jednym zamachem zainstaluj wszystkie niezbędne programy

Nawet jeśli zachowasz wszelkie środki ostrożności, czasem trzeba ponownie zainstalować Windows, bo wystąpią poważne problemy. Po ponownej instalacji brakuje wszystkich programów które były dostępne w starym systemie. Ponowna konfiguracja może potencjalnie zająć nawet kilka godzin.


Możesz skrócić ten czas do minimum dzięki pomocnemu serwisowi internetowemu Ninite. Sprawi on, że wybierzesz indywidualny pakiet często używanych programów, które zostaną od razu bez problemu zainstalowane. Nie musisz wybierać swoich ulubionych programów indywidualnie – Ninite zrobi to za Ciebie.

Usługa automatycznie instaluje wszystkie programy z ustawieniami językowymi, które są wybrane na danym komputerze. W zaledwie 7 krokach wyposażysz swój komputer we wszystkie ważne narzędzia:
  1. Wejdź na stronę internetową:  https://ninite.com.
  2. Na stronie głównej przewiń w dół, aż pojawi się napis 1. Pick the apps you want (wybierz aplikacje, które chcesz zainstalować).Poniżej znajduje się lista popularnych programów, które są używane w systemie Windows.
  3. Aby wybrać dowolny program, który chcesz zainstalować, zaznacz przy nim pole wyboru.
Rys. 1. Na stronie Ninite szybko wybierzesz potrzebne Ci aplikacje
 
  1. Po wybraniu wszystkich żądanych programów przewiń w dół, aż zobaczysz nagłówek 2. Download and run your custom installer/updater (2. pobierz i uruchom swój instalator / aktualizator oprogramowania).
  2. Kliknij przycisk Get your Ninite. Rozpocznie się pobieranie wspólnego instalatora dla wszystkich wybranych narzędzi. Zapisz plik na dysku w folderze Downloads.
  3. Po pobraniu otwórz folder Downloads w Eksploratorze Windows. Kliknij pobrany plik prawym przyciskiem myszy, a następnie w menu podręcznym wybierz opcję Uruchom jako administrator.
  4. Program instalacyjny rozpoczyna pobieranie najnowszych wersji wszystkich wcześniej wybranych programów z witryny producenta i automatycznie wykonuje ich instalację.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły


Polecamy