Odzyskiwanie danych z dysków twardych

R-Tools Technology to firma, która od lat zajmuje się rozwojem i sprzedażą narzędzi do odzyskiwania danych, tworzenia obrazów dysków, a także zabezpieczania prywatnych danych. Flagowym produktem firmy jest pakiet narzędzi do odzyskiwania danych R-Studio.

Narzędzia wchodzące w skład pakietu R-Studio (www.data-recovery-software.net) pozwalają odzyskiwać dane z systemów plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, HFS, HFS+, UFS1, UFS2, a także Ext2FS oraz Ext3FS. Dane mogą być odzyskiwane zarówno z lokalnych logicznych i fizycznych dysków, jaki i sieciowych lokalizacji zdalnych. Narzędzia R-Studio doskonale radzą sobie z odzyskiwaniem danych nawet z dysków, których struktura partycji uległa uszkodzeniu lub skasowaniu.

Uwaga! Darmowa wersja demonstracyjna pozwala odzyskiwać pliki nie większe niż 64KB.

Narzędzia R-Studio pozwalają również na rekonstrukcję macierzy RAID oraz dysków dynamicznych. Możemy także odzyskiwać dane z plików zaszyfrowanych oraz skompresowanych. Oprócz narzędzi do odzyskiwania danych, R-Studio zawiera również narzędzia do przeglądania i edycji danych na dysku (edytor heksadecymalny).


Rys. Graficzny interfejs użytkownika R-Studio

R-Studio działa w systemach Windows 95/98/Me/NT/200/XP/2003.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 48490 )

Polecamy

Array ( [docId] => 48490 )