Intrusion Defense Firewall

Firma Trend Micro wprowadza oprogramowanie OfficeScan 8.0 z zaawansowaną zaporą i funkcją zapobiegania włamaniom do komputera głównego umożliwia blokowanie zagrożeń i exploitów w punktach końcowych sieci.

Intrusion Defense Firewall (IDF) to moduł oprogramowania OfficeScan 8.0, który przenosi funkcję zapobiegania włamaniom do komputerów użytkowników (HIPS), czyli z poziomu sieci na punkty końcowe. Dzięki modułowi IDF szkodliwe elementy komunikacji sieciowej są przechwytywane już w punktach końcowych, zanim dostaną się do sieci i jej użytkowników.

Intrusion Defense Firewall łączy technologię kontroli zapory stanowej i szczegółową kontrolę pakietów, aby monitorować wychodzące i przychodzące elementy komunikacji sieciowej. Pozwala to powstrzymać szkodliwe i potencjalnie groźne treści przed uszkodzeniem systemu operacyjnego i wspólnych aplikacji. Stosowane aplikacje i systemy mogą być chronione, jeśli administrator wdroży niestandardowe filtry, dostosowane do określonych cech tych aplikacji i systemów.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły


Polecamy