Podpis graficzny dołączany do wiadomości w MS Outlook

Podstawowym warunkiem potrzebnym do umieszczenia podpisu w formie rysunku jest posiadanie zainstalowanego programu Word. Pozwali to w sygnaturze e-maila umieścić plik graficzny. Przykładem takiego podpisu może być wizytówka lub logo firmy. W tym celu przyjrzyj się poniższym wskazówkom:

1. Uruchom program MS Outlook i wybierz z menu głównego polecenie Narzędzia/opcje. Następnie z okna Opcje wybierz zakładkę Format poczty i kliknij na przycisk Podpisy.


2. Na ekranie Twojego monitora pojawi się okno Tworzenie podpisu, w którym kliknij na przycisk Nowy. Otworzy się nowe okno, w którym będziesz mógł przystąpić do tworzenia nowego podpisu. Wpisz nazwę podpisu, a następnie kliknij na przycisk Dalej>. Kolejno kliknij na opcje Edycja Zaawansowana, a program zapyta, czy chcesz edytować podpis w Wordzie - wybierz odpowiedź Tak.Rys. Okno Tworzenie podpisu, dzięki któremu będziesz mógł utworzyć podpis graficzny


3. Zostanie uruchomiony edytor tekstu, dzięki któremu będziesz mógł utworzyć interesujący Cię podpis. Aby do podpisu dodać rysunek, wystarczy kliknąć na obszar roboczy w edytorze tekstu i wybrać z menu głównego Wstaw/Obraz/Z pliku…. Teraz wystarczy tylko wskazać określony plik graficzny, a zostanie dołączony do podpisu.


4. Teraz wystarczy już tylko dołączyć podpis do wiadomości MS Outlook. W tym celu kliknij na ikonę z białym X w czerwonym polu i przycisk Tak.


Dawid Frankowski

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły


Polecamy