Odzyskiwanie haseł do Gadu-Gadu

Jeśli zapomniałeś hasła do serwera lub profilu Gadu-Gadu, nie musisz zakładać nowego konta, pozbawiając się dostępu do listy kontaktów czy archiwum rozmów. Istnieje bardzo prosty sposób na odzyskanie hasła. Pokazujemy, jak z wykorzystaniem bezpłatnego narzędzia szybko odzyskać hasło do Gadu-Gadu, które jest zapisane na dysku Twojego komputera.

GG Tools (http://mortka.pl/index.php?go=ggt_info) jest prostym, ale przydatnym programem, który pozwala m.in. odzyskać hasło do profilu GG, przywrócić utracone wiadomości, monitorować stan serwerów GG. Narzędzie działa z Gadu-Gadu 7.x, a także ze starszymi wersjami.

Aby odzyskać hasło:
  • Kliknij na Odzyskaj hasła Gadu-Gadu.
  • W nowo otwartym oknie kliknij przycisk Otwórz, a następnie wskaż lokalizację pliku config.dat. Plik ten znajduje się w katalogu C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Gadu-Gadu\nazwa_profilu. Wskaż ten plik, po czym kliknij Otwórz.Rys. Program wyświetlił odzyskane hasło

Po poprawnym wykonaniu powyższej wskazówki na ekranie wyświetli się hasło do serwera GG oraz profilu. Jeśli program nie wyświetli żądanych informacji, oznacza to, że nie skorzystałeś z opcji zapamiętywania hasła.

Jak widać w przypadku Gadu-Gadu odzyskanie hasła jest dość, lepiej jednak wystrzegać się takich sytuacji. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z menedżera haseł.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 48610 )

Array ( [docId] => 48610 )