Porównywanie wydajności własnego komputera ze sprzętem innych użytkowników

Jeśli chcesz porównać Twój komputer z innymi, to polecamy stronę internetową specjalnie do tego przygotowaną przez Microsoft - portal WEI Share pod adresem www.weishare.net. Tutaj można poprzez Windows Experience Index (WEI) udostępnić ocenę Twojego komputera i porównać ją z innymi.

W portalu można udostępnić dane dotyczące naszego sprzętu, zostają one rozbite na czynniki pierwsze i pokazane w zestawieniu z innymi komputerami. Można dowiedzieć się więcej o własnym komputerze jak również przyjrzeć się jego osiągom na tle innych. Można również sprawdzić, ile punktów otrzymaliśmy za poszczególne elementy składowe oceny.

Rys. WEI Share pokazuje wyniki w formie przejrzystego zestawienia. Bazę danych można dowolnie przeglądać i porównywać. Klikając któryś z tytułów kolumn można sortować bazę według wskazanego parametru

Jeśli chcesz udostępnić Twoje wyniki w Internecie, niestety musisz najpierw zainstalować w Twoim systemie mały programik. Możesz go szybko i bezpłatnie pobrać z Internetu. Później wystarczy tylko zainstalować go i rozpocząć pracę.
Na stronie internetowej www.weishare.net kliknij Install WEI Share i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacyjnymi. Na koniec zostanie przeprowadzona nowa ocena wydajności, a jej wyniki wyświetlą się w nowym oknie programu.

 

Żeby przeprowadzić nową ocenę wydajności, kliknij Rate my system now. Natomiast żeby podzielić się danymi w Internecie wybierz przycisk Add to WEI Share. Podobnie jak w normalnym oknie oceny wydajności w systemie operacyjnym Windows 7, tutaj również oceny wyświetlane są z podziałem na pięć kategorii. Na końcu znajduje się ocena całościowa.

Dane przesłane na stronę WEI Share będą dotyczyły tylko oceny poszczególnych elementów komputera. Nie będą zawierały żadnych elementów dotyczących informacji personalnych czy pozwalających na łatwą identyfikację użytkownika przez pozostałych internautów.</u>
Ponadto warto pamiętać, że udostępnianie danych o ocenie wydajności komputera, na WEI Share nie polega na rywalizacji. To nie jest wyścig ani konkurs, w którym można coś wygrać lub pokonać przeciwników. Nie jest to również ranking najlepszych komputerów. Nie należy więc osobiście odczytywać wyników. Zestawienie ma charakter czysto poglądowy i informacyjny.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Opinie czytelników

data:

Potrzebujesz finansowania? Szukasz finansów? Szukasz finansowania, aby powiększyć swój biznes? Pomagamy osobom fizycznym i firmom w pozyskiwaniu środków finansowych na rozwój oraz w zakładaniu nowej firmy w dowolnej wysokości. Uzyskaj finansowanie po przystępnej stopie procentowej wynoszącej 3%. Czy potrzebujesz tych środków na prowadzenie działalności i rozliczenia rachunków? Następnie wyślij nam e-mail, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami teraz za pośrednictwem [email protected] whats-App +918929509036 Dr James Eric Finance Pvt Ltd Dziękujemy

Ocena użytkownika:
5
Zgłoś naruszenie regulaminu

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 47180 )

Array ( [docId] => 47180 )