Simple WebSite Software 1.0.0

Simple WebSite Software to opensourcowe (licencja GNU GPL), napisane w PHP oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych. Stanowi połączenie frameworka i systemu zarządzania treścią (CMS; ang. Content Management System). Opiera się na plikach i nie korzysta z bazy danych, co ułatwia jego przenoszenie między serwerami. Jest przeznaczone do tworzenia niewielkich sajtów, głównie stron prywatnych lub portali małych i średnich firm.

Główną zaletą Simple WebSite Software jest system szablonów, na którym opiera sie działanie tego narzędzia oraz generator menu. System szablonów ułatwia m.in. generowanie nagłówka i stopki strony, umieszczanie tytułu i tekstu w H1, ładowanie CSS-ów i wiele innych. Menu mogą – standardowo – znajdować sie przy lewym lub prawym brzegu strony WWW. Są one wielopoziomowe, a definiujemy je w określonych przez Simple WebSite Software plikach. Simple WebSite Software pozwala nam także na uwierzytelnianie dostępu użytkowników i różnicowanie zawartości witryny w zależności od tego, kto jest zalogowany.

W wersji 1.0.0 projektu Simple WebSite Software rozubowano jego dokumentację i pomoc dla użytkownika, a także poprawiono arkusze stylów CSS.

http://phpsws.sourceforge.net/

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 49244 )

Polecamy

Array ( [docId] => 49244 )