Netgear dla domu

Nowa rodzina produktów sieciowych RangeMax Wireless-N jest wyposażona w system wielu anten, redukujący zakłócenia radiowe, zwiększający wydajność i zasięg sieci.

Netgear przedstawił rodzinę produktów serii Wireless-N, w skład której wchodzą routery RangeMax Dual Band Wireless-N Router (WNDR3300), RangeMax Wireless-N Gigabit Router (WNR3500), punkt dostępu z funkcją mostka 5 GHz Wireless-N HD Access Point/Bridge (WNHDE111), zestaw do wideo HD i gier sieciowych HD/Gaming 5 GHz Wireless-N Networking Kit (WNHDEB111), oraz adapter RangeMax Dual Band Wireless-N USB Adapter (WNDA3100). Nowe, ulepszone produkty serii Wireless-N zapewniają wyższą przepustowość sieci, dłuższy zasięg i bardziej niezawodne połączenia w coraz liczniejszych i bardziej wymagających zastosowaniach, takich jak granie przez sieć i strumieniowe przesyłanie wideo w standardzie high definition przez sieć domową.

Wszystkie nowe produkty NETGEAR Wireless-N obsługują protokół IEEE 802.11n Draft 2.0 i otrzymały certyfikaty Wi-Fi Alliance. Urządzenia wyposażone są w matrycę wielu anten wewnętrznych. Układ bezprzewodowych sygnałów w połączeniu z właściwościami anten wykonanych z metamateriałów pozwalają nowym produktom z serii RangeMax Wireless-N uzyskiwać większy zasięg i przepustowość. Matryca anten oparta jest na opatentowanej strukturze wytwarzanej przy użyciu konwencjonalnej i niedrogiej technologii produkcyjnej. System polega na układzie wielu anten, umieszczonych blisko siebie, które kierują energię sygnału do wybranych urządzeń bezprzewodowych, unikając kolizji sygnałów czy zakłóceń. Unikatowa technologia pozwalająca umieścić kilka anten blisko siebie umożliwiła wbudowanie od sześciu do ośmiu anten w niewielkich obudowach.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Skuteczne narzędzia do wykrywania uszkodzonych podzespołów

pobierz

Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

pobierz

Polecane artykuły


Polecamy