Wykrywanie i usuwanie niechcianych programów

Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Ostatnich 10 lat to czas niechcianych programów – wirusów, robaków, koni trojańskich, programów szpiegowskich i rootkitów. Zaczął się on od przenoszonych za pomocą dyskietek wirusów, a kończy pisanymi na zamówienie, rozsyłającymi się na różne sposoby i ukrywającymi w zainfekowanych systemach programami szpiegowskimi. I chociaż w 2007 r. po raz pierwszy (...)

Windows Server 2008

Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

SzeligaWindows Server 2008, najnowszy system operacyjny firmy Microsoft, ma zapewnić administratorom pełną kontrolę nad zarządzanymi przez nich sieciami, jednocześnie gwarantując najwyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa komputerów. Chociaż Windows Server 2008 jest następcą wersji 2003 i korzysta z rozwiązań zastosowanych w tym systemie (szczególnie zastosowanych w dodatku SP1 i wydaniu R2), (...)

Modyfikacje płyty instalacyjnej Windows

Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Częste formatowanie dysku, a co za tym idzie – ponowna instalacja systemu mogą być prawdziwą udręką. Wpisywanie danych podczas instalacji, personalizacja systemu, instalacja sterowników, poprawek i Service Packa – wszystko to pochłania bardzo dużo czasu i wymaga cierpliwości oraz zestawu płyt z niezbędnymi aplikacjami. Gdyby jednak istniała możliwość, aby tak (...)


Polecamy