Telefonowanie przez Internet - Skype

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Skype to program działający jak internetowy telefon. Jednak w porównaniu z tradycyjnym telefonem Skype oferuje więcej sposobów kontaktu ze znajomymi, a koszty rozmów są dużo niższe. Z wykorzystaniem programu można bezpłatnie rozmawiać, prowadzić wideokonferencje czy komunikować się w trybie tekstowym. Co więcej, po wykupieniu pakietu minut zadzwonisz na telefon stacjonarny (...)

VoIP, czyli niższe rachunki za telefon

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Coraz częściej słyszy się o możliwości wykonywania tańszych rozmów telefonicznych przez Internet. Telefonia internetowa nie jest już żadną nowością, jednak wielu użytkowników komputerów ciągle mało o niej wie. Tymczasem korzystanie z tej technologii pozwoli Ci znacząco obniżyć rachunki za telefon. Dlatego zdecydowaliśmy się pokazać, jak możesz stać się użytkownikiem internetowego (...)

Wget – pobieranie witryn internetowych

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Czy musieliście kiedyś pobrać z Internetu kilka stron lub plików? Przechodzenie przez kolejne strony i zapisywanie każdej z nich jest zajęciem długotrwałym i mogącym wytrącić z równowagi nawet najbardziej cierpliwych użytkowników. Taka sytuacja spowodowała stworzenie narzędzia potrafiącego zastąpić człowieka w tej żmudnej i nudnej czynności. W tym ebooku poznacie jeden z (...)

Internet Explorer 7 i 8 - najlepsze porady

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Internet Explorer w wersjach 7 i 8 zawiera wiele udoskonaleń oraz zmian, które sprawiają, że korzystanie z tej przeglądarki stało się łatwiejsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze. Niemniej jednak pracę z programem możesz uczynić jeszcze bardziej wydajną – dzięki poradom przedstawionym w tym artykule. Warto poświęcić parę chwil na bliższe poznanie obsługi (...)

Tworzenie stron internetowych za pomocą Witryny Google

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Stworzenie strony internetowej nie jest tak pracochłonne, jak mogłoby się wydawać. Chcąc zrobić prostą stronę WWW – serwis informacyjny, wizytówkę czy blog, nie musisz ponosić żadnych kosztów i znać się na programowaniu. Wystarczy, że skorzystasz z usługi Witryny Google, w której każdy użytkownik otrzymuje darmowy hosting i oprogramowanie pozwalające na (...)

Rozszerzenia w Operze

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-31 r.
Ocena:

Jeszcze kilka lat temu użytkownik miał do dyspozycji w przeglądarce internetowej tylko te funkcje, które zostały w niej umieszczone przez autorów. Z biegiem czasu przeglądarki zaczęły stawać się coraz bardziej rozrośniętymi kombajnami, przytłaczającymi liczbą dostępnych opcji i działającymi coraz wolniej. Producenci zdecydowali się więc na inną drogę – modułowość. Zakłada (...)

Zwalczanie spamu

Kategoria: Porady Internet
Data: 2016-10-25 r.
Ocena:

Poczta elektroniczna już kilka lat temu stała się niezbędnym narzędziem pracy dla wielu osób oraz popularnym sposobem kontaktu ze znajomymi. Możliwość dotarcia tą drogą do milionów odbiorców szybko została wykorzystana do celów reklamowych. Zapychające skrzynkę pocztową wiadomości od nieznanych nadawców stały się prawdziwą plagą. Jeżeli Was też dotyczy ten problem, (...)


Polecamy